#Dluhopisový rádce

Radíme lidem, komu nenaletět!
Menu

Autentické příběhy

Pozor na dluhopisy ČPH Energy (!)

Dluhopisy firmy ČPH Energy jsou zřejmně jedním velkým podvodem, za kterým stojí osoby s problematickou minulostí.  Investici do nich je lepší se vyhnout, pokud nechcete o své peníze přijít… Paní Jitka Bártová nám napsala: “Dobrý den, jsem finanční poradkyně mého klienta a přináším několik negativních informací o podvodném chování při prodeji a následném vyplacení jistiny

čtěte více

Investovali jste do dluhopisů firem Miroslava Jirsy? Zpozorněte!

Nejen skupina EMTC, ale také řada firem podnikatele Miroslava Jirsy mají soustavné problémy se splacením. Vypadá to, že rok 2020 se ponese v duchu bankrotů dvou největších dluhopisových spekulantů na trhu. Kolik celkem investoři prodělají? Můžeme se jen domnívat…

čtěte více

Další pochybný emitent – Prago Investment a.s.!!! Komu z vás také dluží?

Emitovali dluhopisy na údajnou rekonstrukci hotelu v Peci Pod Sněžkou. Ze začátku spláceli, ale konci, když došlo na lámání chleba a nutnost vyplatit také jistiny, zůstalo jen ticho po pěšině. Přijdou investoři, také v tomto případě, o své peníze?

čtěte více

Další dluhopisový průšvih jménem EMTC na obzoru…

Bárta a jeho EMTC melou, zdá se, z posledního… Do finančních problémů se mohou dostat stovky, možná tisíce investorů… Jste mezi nimi také Vy?

čtěte více

Grossman a Beinhauer, GB Advisory, ABC Služby… POZOR NA NĚ!

Nejen investoři do dluhopisů firmy Grosman a Beinhauer, ale také dluhopisů firem GB Advisory a ABC Služby se v posledních dvou letech měli možnost přesvědčit, že důvěřovat firmám se záporným hospodářským výsledkem se opravdu nevyplácí! Dostanou své peníze ještě někdy zpět?

čtěte více

Tunel jménem ABC Služby s.r.o.

Pokud jste investovali do dluhopisů společnosti ABC Služby s.r.o., čeká Vás nemilé prozření. Podle mnoha dalších investorů se jedná o “tunel” a firmu již řeší hospodářská kriminálka…

čtěte více

Naletěl jsem Senior-Trend

Pozor na na bohulibě znějící dluhopisy Senior-Trend, které však rozhodně nejsou trendy! Můžete, díky nim, velmi lehce přijít o peníze!

čtěte více

Petlas CZ a Direkto mají společného jmenovatele – podnikatele stíhaného pro podvod, Miroslava Jirsu!

Založit si s.r.o., vybrat od lidí peníze a nevrácené investice svést na neúspěšný podnikatelský záměr, je modusem operandi řady podvodných emisí… Bude tomu tak i v tomto případě? Vše tomu nasvědčuje!

čtěte více

Firma Direkto nejen, že nevyplácí úroky, ale už ani nezasílá objednané dluhopisy

Investoři do obligací společnosti Direkto s.r.o. zůstávájí dále bezradní. Někteří z nich nejen, že nemají vyplacené úroky, ale ani jim nedorazily objednané dluhopisy.

čtěte více

Dluhopisy Factory Czech a Maurice toho mají společného víc, než si myslíte…

Paní Adéla patří k dalším poškozeným společností Sponge Factory Czech a Maurice Bohemia, jejichž původní jednatel převedl své podíly na neznámé Lotyše a přestal s investory komunikovat.

čtěte více

Další z podvedených klientů firmy Sponge Factory Czech

Podvodní duhopisoví emitenti záměrně cílí na drobné nezkušené investory, kteří se v problematice neorientují stejně, jako paní Eva…

čtěte více

Podvodníci! Tvrdí o firmě HOPE-STAV její investoři a zřejmě nejsou daleko od pravdy…

Investoři společnosti HOPE-STAV marně čekají na výplatu svých výnosů…

čtěte více

Proti firmě Sponge Factory padla první trestní oznámení

Firma prodaná do Lotyšska a peníze investorů bůh ví kde… Nezbývá, než doufat v úspěch policejního vyšetřování.

čtěte více

Firma HOPE-STAV se neštítí před ničím!

Velmi smutný příběh jednoho z našich čtenářů, který dokládá, čeho všeho jsou tzv. finanční šmejdi schopni!

čtěte více

Nová podvodná firma Sponge Factory Czech!

Investoři firmy Sponge Factory Czech začínají být bezradní. Původní majitel prodal firmu do Lotyšska a nový nekomunikuje. Nezbylo, než se obrátit na Policii ČR a případ nahlásit.

čtěte více

Peníze držitelů dluhopisů skupiny Triload v ohrožení!

Držitelé dluhopisů skupiny Triload zažívají nelehké dny.

čtěte více

EMTC – Czech a.s. láká na vysoké úroky, jaká je však realita?

Firma EMTC – Czech a.s. dál neúnavně láká potenciální investory na vysoké úročení jejich, mnohdy, celoživotních úspor. Je však firma opravdu tak bonitní, jak klientům prezentuje?

čtěte více

Klienti jsou bezradní, firma Triload Invest, s.r.o. jim dluží peníze!

Také se společností Triload Invest s.r.o. má řada klientů špatnou zkušenost. Společnost skončila v konkursu a je v prodlení s vyplacením úroků. Domůžou se klienti zadostiučinění? Nejste mezi poškozenými také Vy?

čtěte více

Když se vaše číslo octne v rukou EMTC

Odkud bere společnost EMTC Czech telefonní kontakty na nic netušící lidi, které i několikrát denně obvolává? Stejnou otázku si kladou také příspěvatelé serveru Můžu to zvednout?, kde lze dohledat neznámá čísla. Společnost EMTC Czech zde má 26 negativních hodnocení z 30.

čtěte více

Zkušenost pana Josefa s dluhopisy GRAND KOIL

Také pan Josef zažil nepříjemnou zkušenost s jednou ze společností podnikatele Jirsy, konkrétně Grand Koil. Podělil se o ni na serveru Investujeme.cz

čtěte více

Telefonní operátor Lipa Learning v praxi

Přístup operátorů společnosti EMTC k potenciálním klientům je opravdu zarážející… Ostatně, nabízet investiční nástroj takto po telefonu, když jde o statisíce (min. 200 000 vklad při 6% výnosu), je samo o sobě nehoráznost!

čtěte více

Nespokojená klientka Petlas CZ

EMOBILITY, Ecosenior, Senior Trend, Petlas CZ, Grand Koil, Direkto, HOPE-STAV to vše jsou projekty či společnosti, které pojí jméno podnikatele Miroslava Jirsy, člověka, na kterého bylo podáno několik trestních oznámení, a který se dokonce octl v exekuci. Jak je možné, že důvěřivým lidem stále nabízí pochybné dluhopisy?

čtěte více

Vyjádření klienta společnosti HOPE-STAV

Také klienti další ze společností Miroslava Jirsy HOPE-STAV mají řadu negativních zkušeností. Podnikatel nejen, že se octl v hledáčku Policie ČR, ale byla na něj dokonce uvalena exekuce…

čtěte více

Klient společnosti HOPE-STAV podal trestní oznámení

Investorům již došla trpělivost a na podnikatele Miroslava Jirsu, resp. jeho společnost HOPE-STAV podali několik trestních oznámení. Pokud se i Vy cítíte podvedeni, není nač čekat! Pan Štefan Liška z příspěvku níže se toho nebojí a neztrácí víru ve spravedlnost…

čtěte více