#Dluhopisový rádce

Radíme lidem, komu nenaletět!
Menu

Pozor na dluhopisy ČPH Energy (!)

Dluhopisy firmy ČPH Energy jsou zřejmně jedním velkým podvodem, za kterým stojí osoby s problematickou minulostí.  Investici do nich je lepší se vyhnout, pokud nechcete o své peníze přijít…

Paní Jitka Bártová nám napsala:

“Dobrý den,

jsem finanční poradkyně mého klienta a přináším několik negativních informací o podvodném chování při prodeji a následném vyplacení jistiny dluhopisů ČPH ENERGY s.r.o.

Dluhopis společnosti ČPH ENERGY s.r.o. si klient zakoupil na webu ceskedluhopisy.cz u společnosti České dluhopisové tržiště s.r.o. byl nazvaný Energetický dodavatel 7,8, 

Uvedená společnost jistinu ani úroky z dluhopisů nevyplatila a jen informativními emaily začala posunovat termíny výplaty jistiny a úroků. Poté přestala komunikovat úplně.

Za společností ČPH ENERGY s.r.o. stojí dva jednatelé pan Miroslav Hašpica z Uherského Hradiště a pan Lukáš Jeřábek z Prahy.

Oba pánové Jeřábek i Hašpica mají více než 10 vzájemně provázaných firem SRO, jako Český průmyslový holding a.s., ČPH ENERGY s.r.o., ČPH invest s.r.o., ČPH FINANCE s.r.o., ČPH GRILLMART s.r.o.,  ČPH nemovitosti s.r.o. ve kterých mizí Vaše peníze na základě vydaných dluhopisů.

Systém hospodaření uvedených společností připomíná tzv. LETADLO.

Tímto jen chci upozornit ostatní, aby se uvedeným společnostem vyhýbali velkým obloukem…”

Zdroj: Kontaktní formulář webu Dluhopisovyradce.cz (redakčně upraveno)

zpět na výpis