#Dluhopisový rádce

Radíme lidem, komu nenaletět!
Menu
Název společnosti

Triload Invest s.r.o.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

Společnost Triload Invest s.r.o. byla založena roku 2013 podnikatelem Janem Lustigem. Od roku 2014 je však jednatelem společnosti Robert Krejčí. Ve firmě se postupně vystřídali společníci Miroslav Hašpica a Společnost pro Vás s.r.o. Základní kapitál činí aktuálně 200 000 Kč.

Do Sbírky listin byla v roce 2013 vložena pouze jedna jediná účetní závěrka, kde byl vykázán jen základní kapitál ve výši 200 tis. Kč, jinak samé nuly… Žádné další ekonomické ukazatele (např. výroční zprávy, zprávy auditora) jednatelé do Sbírky listin nevložili, ač je to v rozporu se zákonem…!!!

Odkaz na Veřejný rejstřík a Sbírku listin zde.

Odkaz  na Insolvenční rejstřík zde.

Web společnosti www.triload.cz je nefunkční.

Na podzim roku 2018 bylo proti společnosti zahájeno insolvenční řízení. Insolvenční návrh podala bývalá zaměstnankyně společnosti a posléze se k němu přidali další. Protože však podnikatel své závazky, na základě toho, splatil, bylo insolvenční řízení zastaveno. V lednu 2019 byl podán nový insolvenční návrh opět jednou z bývalých zaměstnankyň společnosti, přičemž do insolvenčního řízení bylo přihlášeno enormních 87 pohledávek (z toho většina dluhopisoví investoři). V srpnu byl na dlužníka prohlášen konkurs.

Pokud navíc patříte mezi ty, kterým společnost nevyplatila přislíbené úroky a máte podezření, že jednatel společnosti použil Vámi investované prostředky k jinému než deklarovanému účelu, obraťte se na Policii ČR. Jedná se totiž pravděpodobně o podvod!!!

Emitent svého času prodával dluhopisy prostřednictvím webu Dluhopisy.cz, což svědčí o tom, že rozhodně ne všechny společnosti, které na tomto webu dluhopisy nabízejí, jsou seriózní!!!

Zdroj: print screen webu Dluhopis.cz

ČTĚTE TAKÉ:

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/592723/server-drzitele-dluhopisu-triload-marne-cekaji-na-vyplatu-vynosu.html

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/dluh-triload-dluhopisy-vyplata-poskozeni.A190204_095846_ekonomika_rts

VIZITKA PODNIKATELE

Podnikatel Robert Krejčí, podle Živnostenského rejstříku, figuroval v celkem 10 společnostech, včetně Triload Invest Alfa/Beta/Gama/Delta. Přičemž proti společnosti Triload, Cafe restaurant Kaprova 8, s.r.o. bylo v prosinci 2018 rozvněž zahájeno insolvenční řízení na návrh věřitele viz odkaz na Veřejní rejstřík a Sbírku listin zde.

Na podnikatele byl v dubnu 2019 podán insolveční návrh společností Comtimax Czech s.r.o., která nárokuje pohledávku ve výši 875 000 Kč. K datu aktualizace tohoto článku (srpen 2019) se čeká na doplnění dokumentace navrhovatelem (věřitelem). Tedy o úpadku zatím nebylo rozhodnuto, i když se to dá předpokládat.

Odkaz na Živnostenský rejstřík zde.

Odkaz na Insolvenční rejstřík zde.

Psalo se

Pozor na „výhodné“ dluhopisy. Peníze zpět nedostanete

Internetem se šíří nabídka firemních dluhopisů s výnosem 9 % a 10 %. Jedná se ale s největší pravděpodobností o nový podvod typu Ponziho schéma.

čtěte více

Rizikové dluhopisy začínají padat

Drobní investoři postupně zjišťují, že ani firemní dluhopisy nepředstavují bezpečný přístav. V příštích letech mohou přijít až o miliardy korun. První společností, jejíž potíže to naznačují, je Zoot.

čtěte více

Dluhopisový Triload Invest čelí insolvenci

Společnost, která se zaměřuje na investice do relaxačních a sportovních center, se potýká s finančními problémy od loňského jara. Insolvenci odvracela už loni na podzim.

čtěte více

Českem se šíří nekvalitní dluhopisy

Na trhu dluhopisů přibývají firmy, které si půjčily od drobných investorů peníze na další rozvoj a nyní jim je nechtějí vrátit zpět. MF DNES zdokumentovala případy hned několika firem, které nedostály svým závazkům a úplně přestaly s věřiteli komunikovat. Bude jich ale zřejmě ještě mnohem víc.

čtěte více

Klienti jsou bezradní, firma Triload Invest, s.r.o. jim dluží peníze!

Také se společností Triload Invest s.r.o. má řada klientů špatnou zkušenost. Společnost skončila v konkursu a je v prodlení s vyplacením úroků. Domůžou se klienti zadostiučinění? Nejste mezi poškozenými také Vy?

čtěte více

Peníze držitelů dluhopisů skupiny Triload v ohrožení!

Držitelé dluhopisů skupiny Triload zažívají nelehké dny.

čtěte více
zpět na výpis